Gizlilik Politikamız

kopisgarden.com  siz sitemiz kullanıcılarının bilgi güvenliğine en üst seviyede önem vermektedir. Mevcut kullanıcı bilgileri sistemde şifreli olarak saklanmaktadır ve 3. şahısların erişimine karşı korunmaktadır.

       Kopisgarden.com internet sitemizde alışveriş yapmak son derece güvenlidir. Sitemize üye olurken ve sipariş verirken gireceğiniz tüm bilgiler 256 bit şifreli olup internet ortamında 3. şahıslar tarafından görülemez. Bunu sayfanın adres çubuğunda bulunan SSL güvenlik sertifikasına bakarak anlayabilir veya sertifikayı görebilirsiniz. kopisgarden.com demek güven demektir.

       Sitemizde kredi kartınızla alışveriş yaparken kendinizi güvende hissetmeniz için tazeyerim.com azami dikkati ve özeni göstermektedir. Bu amaçla Kredi Kart bilgileriniz tabanımızda kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi Kart Ödeme onay işlemi sizinle ilgili banka arasında doğrudan gerçekleşmektedir ve bu bilgiler 256 bit şifreli olup internet ortamında 3. şahıslarca görülmesi / kaydedilmesi engellenmektedir. Bunu sayfanın adres çubuğunda bulunan SSL Güvenlik Sertifikasına ait kilit ibaresiyle ve bu işarete çift tıklayarak açılan pencereden ilgili sayfaya ait Güvenlik Sertifikasından görebilirsiniz.

      Firmamız çeşitli amaçlarla kişisel verileri toplayabilir. Bu bilgilerin aşağıda, ne amaçla, ne kadar süreyle toplandığı ve nasıl korunduğu anlatılmaktadır.

      Üyelik sürecinde veya web sitemiz üzerinden, ürün teslim anında çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle bir takım kişisel bilgiler Firmamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

      Firmamız bazı dönemlerde üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üye dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, tazeyerim.com a çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebini iletmesi yeterli olacaktır. tazeyerim.com vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip tazeyerim.com bu talebin gereğini yerine getirecektir. 

      Söz konusu kişisel bilgiler, üyelerimizin onayladığı “Site Kullanım Şartları – Üyelik Sözleşmesi”nde ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde belirtilen amaç, kapsam ve süre ile sınırlı olarak toplanacak ve işlenecektir.

      Üyemiz istediği zaman sistemden çıkabilir ve kişisel bilgilerin değiştirilmesini veya silinmesini talep edebilir.

      Firmamız veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından da ““Site Kullanım Şartları – Üyelik Sözleşmesi”nde ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde belirtilen amaç, kapsam dışında kişisel bilgiler anonimleştirilmek suretiyle çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

      Firmamız,  web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İşbu Gizlilik Politikası prensipleri, sadece Firmamız web sitesi kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

      Mağazamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

      Firmamız, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği taktirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

      Gizlilik Politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@kopisgarden.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.